Pracownicy – kontakt

Całodobowy numer do zgłaszania awarii – Pracownik przebywający na zmianie – 603 198 702

Pogotowie wodociągowe – 68 35 000 35

 

Sekretariat Zarządu Andżelika Buczyńska – 68 35 000 50 lub  887 113 116 / sekretariat@zwik.slawa.pl

Biuro Obsługi Klienta (BOK) Honorata Ciesielska – 68 35 000 53 / bok@zwik.slawa.pl

Rzecznik Prasowy Joanna Paczkowska – 68 35 000 55 lub 725 559 551 / j.paczkowska@zwik.slawa.pl

Sekcja Technologii Marta Mazurek – 68 35 000 60 lub 663 736 630 / m.mazurek@zwik.slawa.pl

Dyrektor ds. technicznych Jacek Mazur – 68 35 000 61 lub 885 110 068 / j.mazur@zwik.slawa.pl

Dział Kanalizacji – Kierownik działu Mirosław Baron – 68 35 000 62 lub 693 425 030

Dział Wodociągów – Kierownik działu Dariusz Dorosz – 68 35 000 63 lub 663 736 656

Dział Wodociągów – zdalny odczyt Szymon Szymoniak – 68 35 000 65 lub 885 110 095 / s.szymoniak@zwik.slawa.pl

Dział Wodociągów – zdalny odczyt Damian Jodłowiec – 68 35 000 66 lub 726 112 114 / d.jodlowiec@zwik.slawa.pl

Sekcja Asenizacji – wywóz nieczystości Jakub Dengusiak – 68 35 000 67 lub 783 115 114 / j.dengusiak@zwik.slawa.pl

Sekcja Automatyki Paweł Dąbrowski – 68 35 000 68 / p.dabrowski@zwik.slawa.pl

Dział Finansowo – Księgowy  Marta Wójcik – 68 35 000 70 / m.wojcik@zwik.slawa.pl

Dział Finansowo – Księgowy  Anna Łuczak-Kwarta – 68 35 000 72

Dyrektor ds. finansowych Adrianna Brajer – 68 35 000 71 lub 667 953 983 / a.brajer@zwik.slawa.pl

Biuro Obsługi Klienta – Umowy Patrycja Suchorska – 68 35 000 75 lub 721 554 553 / s.suchorska@zwik.slawa.pl

Sekcja Administracyjna Joanna Żmurko – 68 35 000 75 / j.zmurko@zwik.slawa.pl

Jednostka Realizująca Projekt Mirosław Bołdyn – 68 35 000 80 lub 887 110 119 / m.boldyn@zwik.slawa.pl lub

Jednostka Realizująca Projekt Katarzyna Pitrowska – 68 35 000 80 lub 723 227 221 / k.pitrowska@zwik.slawa.pl

Jednostka Realizująca Projekt – Kierownik Projektu Antoni Kramarzewski – 68 35 000 81 lub 663 118 111 / a.kramarzewski@zwik.slawa.pl

Kadry Katarzyna Karwatka / Mariola Nawracała-Klecha – 68 35 000 91 lub 783 115 114 / k.karwatka@zwik.slawa.pl lub m.nawracala-klecha@zwik.slawa.pl

Zmień rozmiar czcionki