Mamy dla Was konkurs


Z okazji Światowego Dnia Wody, który rokrocznie obchodzimy 22 marca, ogłaszamy konkurs fotograficzny z H2O w roli głównej. „Woda wśród nas” to myśl przewodnia, która powinna być widoczna na każdym przesłanym do nas zdjęciu. Pokażcie nam jak piękna potrafi być woda, jak niezbędna, zaskakująca, jakim nieprzewidywalnym żywiołem potrafi być, jak się zmienia…

Wybierzemy 12 najpiękniejszych fotografii. Z nich stworzymy wspaniały kalendarz „Woda wśród nas” na 2020 rok 😉 Poza tym Zwycięzcy otrzymają od nas VOUCHER RODZINNY do Centrum Edukacji Ekologicznej HYDROPOLIS we Wrocławiu wraz z zestawem gadżetów!

Na fotograficzne szaleństwo dajemy Wam aż pół roku. Fotografie przesyłać możecie na adres marketing@zwik.slawa.pl do 22 września 2019 roku. Możecie też dostarczyć je osobiście do naszej siedziby, zapisane na pendrivie lub innym nośniku pamięci. Każdy biorący udział w konkursie może przesłać maksymalnie 5 zdjęć. Muszą być zapakowane w folderze skompresowanym (zip) opisanym imieniem i nazwiskiem osoby biorącej udział w konkursie. Należy również podać swój numer kontaktowy.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 725 559 551.

Wszystkim życzymy miłej zabawy.

 

 

Zmień rozmiar czcionki