Nowa droga w Goli.


Roboty wykonywane w ramach programu: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Sława” w ramach Programu Ochrony Infrastruktury i Środowiska 2014-2020 bywają uciążliwe, ale liczymy na zrozumienie.

Bo to nie tylko stacja uzdatniania wody, nie tylko oczyszczalnia ścieków oraz dziesiątki kilometrów wodociągu i kanalizacji. To także lepsze drogi!

Póki co w miejscowościach, w których prowadzone są prace, wykonuje się je często na jezdniach. To konieczne. Bywa to uciążliwe. Tak było we wsi Gola. Ale od jakiegoś czasu mieszkańcy tej wsi jeżdżą po nowiutkiej nawierzchni, która jest zdecydowanie lepsza od tej, która została rozebrana na potrzeby inwestycji. Już niebawem ten sam efekt, będzie widoczny w Śmieszkowie. Tam również zakończone prace związane z budową sieci kanalizacyjnej. Aktualnie uzupełniane są braki asfaltowe, a w najbliższym czasie wykonany zostanie nowy dywanik asfaltowy na całej długości wsi. Chwila cierpliwości i również mieszkańcy Śmieszkowa jeździć będą po nowej jezdni.

Zmień rozmiar czcionki