Nowe wodomierze w prezencie wielkanocnym


Kolejne działania w ramach projektu! Już pod koniec marca 2018 r. rozpoczynamy wymianę wodomierzy wraz z nakładką radiową do zdalnego odczytu. To jeden z trzech modułów projektu, które zwiększą komfort korzystania z naszych usług oraz usprawnią codzienną pracę.

W styczniu 2018 r. ogłosiliśmy przetarg na dostawę i montaż prawie 2 500 szt. wodomierzy oraz modułów radiowych. Firma GROWO ze Świebodzina złożyła najkorzystniejszą ofertę i to jej pracownicy pojawią się w domach mieszkańców naszej gminy. Każdy z monterów będzie miał przy sobie legitymację z pieczątką oraz podpisem Prezesa Zarządu. Upoważniają one dokonanie wymiany starych urządzeń na nowe. Co najważniejsze – wymiana wszystkich urządzeń jest całkowicie darmowa!

Część domostw w naszej gminie ma już zamontowane tego typu urządzenia. Dzięki nim, pracownicy sławskich wodociągów odczytują wskazanie licznika bez konieczności wchodzenia do budynku. To duże ułatwienie, dzięki któremu mieszkańcy nie muszą oczekiwać wizyty inkasenta. Projekt uzyskał dofinansowanie z Funduszy Europejskich – dlatego mieszkańcy nie poniosą żadnych wydatków związanych z tą inwestycją.

Prace rozpoczną się w miejscowościach: Bagno, Łupice, Krążkowo, Krzepielów i Dębczyn. Następne w kolejne są: Sława, Lubogoszcz, Stare Strącze, Nowe Strącze, Krzydłowiczki oraz Lipinki. W tej ostatniej miejscowości, prace przeprowadzone będą tylko tam, gdzie zdalny odczyt jeszcze nie funkcjonuje.

Więcej informacji na ten temat udziela Szymon Szymoniak – tel. 885 110 095

Stacja Uzdatniania Wody – Kuźnica Głogowska.

W ramach projektu „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Sława” na Stacji Uzdatniania Wody w Krążkowie zainstalowane...
Read More

Nowe wodomierze w prezencie wielkanocnym

Kolejne działania w ramach projektu! Już pod koniec marca 2018 r. rozpoczynamy wymianę wodomierzy wraz z nakładką...
Read More

Taniej, szybciej i wygodniej

W grudniu 2016 roku ZWiK Sława Sp. z o.o. wraz z 16 innymi podmiotami zawiązały partnerstwo, na...
Read More

Zmień rozmiar czcionki